Icon Contrast 1 Icon Contrast 2 Icon Contrast 3 Icon Contrast 4
UONET+ Ministerstwo Edukacji i Nauki Kuratorioum Oświaty w Krakowie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Centralna Komisja Egzaminacyjna Biuletyn Informacji Publicznej
Bieg naftowowy 2021

W dniu 20 czerwca 2021 r. na obiektach sportowych gorlickiego OSiRu  odbyła się impreza sportowa - Bieg Naftowy. W ramach tej imprezy zostały zorganizowane mini biegi w różnych kategoriach wiekowych. Do biegów zgłosiło się ponad 500 dzieciaków z...OTWARTE MISTRZOSTWA KRAKOWA W LEKKIEJ ATLETYCE

Za nami 16. Otwarte Mistrzostwa Krakowa Młodzików w Lekkiej Atletyce i 7. Otwarte Mistrzostwa Krakowa Dzieci Młodszych i Starszych w Lekkiej Atletyce - Kraków 30 maja.
W zawodach wzięło udział blisko 500 zawodników. W imprezie została rozegrana po raz...OTWARTE MISTRZOSTWA KRAKOWA W LEKKIEJ ATLETYCE MŁODZIKÓW, DZIECI STARSZYCH I MŁODSZYCH – KRAKÓW 6.09.2020r.

W DNIU 6 WRZEŚNIA 2020R. NA STADIONIE KRAKOWSKIEGO AWF ODBYŁY SIĘ OTWARTE MISTRZOSTWA KRAKOWA W LEKKIEJ ATLETYCE. W TYCH ZAWODACH WZIĘŁA UDZIAŁ SIEDMIOOSOBOWA GRUPA ZAWODNIKÓW UKS MARATON SĘKOWA. WYSTARTOWALISMY W TRZECH KATEGORIACH WIEKOWYCH: DZIECI MŁODSZYCH (U12), DZIECI STARSZYCH (U14) I MŁODZIKÓW (U16). A OTO WYNIKI:
DANIEL PAWEŁCZAK – 3 MIEJSCE -...